Керівник рівненської "ЗеКоманди" потрапив до списку "Слуги народу"

12:39, 9 чер. 2019
 
Керівник рівненської

Прізвище Дмитра Соломчука (на фото) зачитали у списку тих, хто увійшов у першу сотню списку партії "Слуга народу" на позачергові вибори до парламенту. Він 34-й, про це стало відомо під час першої частини партійного з’їзду. 

Нагадаємо, у спілкуванні із журналістами Суспільного раніше Дмитро Соломчук відкинув можливість очолити ОДА. Втім, можливості спробувати себе на виборах до Верховної Ради не заперечив. 

Крім того, під номером 79 у списку вказаний рівнянин Салійчук Олександр В’ячеславович, керівник гощанського ТОВ "Перша м’ясна хата". 

Кандидатів, які поборються на мажоритарних округах Рівненської області, на з’їзді не озвучили. Однак, за Словами Дмитра Соломчука, на цьому тижні інформація про них має стати відомою. В деяких інших областях такі кандидати були і їх прізвища назвали на з’їзді. 

За даними моніторингу електоральних настроїв українців, який проводила соціологічна група "Рейтинг" з 29 травня по 3 черевня 2019 року, партія "Слуга народу" входить до переліку партій, які, відповідно до опитування, долають 5% прохідний бар’єр симпатій виборців. "Слугу народу" поки що називають лідером рейтингу. 

Нагадаємо, вибори до парламенту пройдуть 21 липня, склад Ради формуватиметься як зі списків політичних партій, так і з депутатів-мажоритарників.

 

Читайте також по темі: Двоє рівнян потрапили до списку партії "Опозиційна платформа – За життя"

Уродженка Рівного потрапила у список партії "Голос", мажоритарку на Поліссі спробує киянка

Уродженка Рівного увійшла в десятку партії "Європейська солідарність" 

На з’їзді "Самопомочі" затвердили передвиборчий список

ЦВК зареєструвала Муляренка кандидатом в народні депутати