"Про злочинні дії банди "Федора" можна знімати голлівудський блокбастер", – Аброськін про затримання у Рівному

21:37, 13 лют. 2019
 

У facebook перший заступник голови Нацполії України В’ячеслав Аброськін оприлюднив публікацію щодо затримання у Рівному.

За його словами затримали лідера злочинного угруповування. Цитуємо:

«Сьогодні в Рівному працівники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції зробили перші кроки по очищенню регіону від численних злочинних угруповань – затримали лідера злочинного угруповання, яке діє на території Рівненської області з 2011 року.

Про злочинні дії банди «Федора» можна знімати голлівудський блокбастер.
Саме злочинне угруповання «Федора» у період з 2011 року й по теперішній час на території Рівненщини займалося вимаганням грошей шляхом погроз фізичною розправою, нанесенням тілесних ушкоджень, пошкодженням майна шляхом його підпалу, залякуванням громадян, зокрема приватних підприємців, з єдиною метою - власне збагачення.

Не минула участь «потрапити під каток» цієї банди й громадянина Італії, який ще в 2008 році прийняв рішення вкласти гроші в ресторанний бізнес на території нашої країні. Він пройшов все, що можливо пройти: й підпали авто, двічі нанесення тяжких тілесних ушкоджень, ледь вижив, потім підпал приміщення кафе, примушення покинути нашу країну й залишити все майно покидькам. За цей час він пройшов і наші «чесні суди», втратив жинку заради якої приїхав з Італії – вона померла. Але він, як стійкий олов’яний солдат все шукав правду.

Сьогодні посередника та керівника злочинного угруповання було затримано при вимаганні 100 тисяч долларів»

Читайте також: Затримання у центрі Рівного: що відомо Суспільному