«Концерт для усього світу» з бомбосховища — в ефірі UA: РІВНЕ

«Концерт для усього світу» з бомбосховища — в ефірі UA: РІВНЕ

6 кві. 2022

Цієї суботи, 9 квітня, о 18:40 благодійний «Концерт для усього світу» із бомбосховища Чернівців покаже телеканал UA: РІВНЕ та усі регіональні мовники Суспільного. Онлайн дивіться на сайті філії.

Читайте також: «Разом до перемоги»: рівняни про віру в успіх України

«Ми стали інформаційними партнерами неймовірного проєкту — “Концерт для усього світу” з бомбосховища у Чернівцях. Раді, що цей концерт у суботу покажуть інші  регіональні телеканали Суспільного. Він того вартий», — коментує продюсер Суспільне Буковина Максим Волошин.

Команда Суспільне Буковина здійснила запис концерту минулого тижня. Його транслювали на ютуб-каналі філії з перекладом англійською. Музиканти Чернівецької обласної філармонії виступали у бомбосховищі разом із колегами з інших міст, які втратили домівки та знайшли на Буковині притулок.

У перервах між виступами переселенці розповідали свої історії. Керівник проєкту Микита Москалюк раніше зазначив, що «це перформанс, звучатимуть історії людей, які на власні очі побачили, що означає війна, відчули, що таке бути під обстрілами», а мета концерту — «розказати світові про те, що відбувається у серці Європи й закликати до рішучіших дій». 

Оперативні та якісні новини Рівненщини — читайте на цифрових платформах Суспільного у Рівному:

Нагадаємо, Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.