Суспільне оголошує конкурс на посаду продюсера Рівненської філії

Суспільне оголошує конкурс на посаду продюсера Рівненської філії

26 жов. 2021

26 жовтня стартував плановий конкурсний відбір на посади менеджерів 8-ми філій Суспільного та продюсерів 11-ти регіональних телерадіокомпаній мовника. Про це йдеться у протоколі засідання правління Суспільного від 18 жовтня. Документи від кандидатів прийматимуть до 8 листопада включно.

Конкурс на посаду продюсера філії оголошено і у Рівному. Нагадаємо, Михайло Чубай звільнився з посади продюсера регіональної філії Суспільного за власним бажанням. Із 10 серпня обов’язки продюсера Рівненської філії Суспільного тимчасово виконує лінійний продюсер телеканалу UA: РІВНЕ Сергій Татаренко.

Конкурс відбудеться у два етапи: спочатку департамент кадрового адміністрування Суспільного мовника відбере претендентів за поданими документами, а далі з ними проведе співбесіду конкурсна комісія, до якої входять члени та голова правління Суспільного.

Основні вимоги до претендентів на посаду продюсера філії, короткий опис обов’язків, а також перелік документів для участі в конкурсі — за посиланнями:

1. Положення про конкурсний відбір на посаду продюсера (філії) публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»

2. Оголошення про конкурсний відбір на посаду продюсера (філії): Суспільне Рівне (Філія АТ "НСТУ" "Рівненська Регіональна дирекція").

3. Супровідний лист.

4. Згода на обробку персональних даних.

Документи прийматимуть за адресою: м. Київ, вул. Ю. Іллєнка, буд. 42 (телецентр «Олівець») та скановані копії на електронну пошту konkurs@suspilne.media.

За додатковою інформацією звертайтеся за номерами: (044) 481-08-87 та (044) 481-07-20

Нагадаємо, на Суспільному керівників регіональних філій не призначають, а обирають шляхом відкритого й незалежного конкурсу. Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі, що відповідають кваліфікаційним вимогам. Функції адміністративного й творчого управління повністю поділено, відтак керівник творчого напряму роботи філії — продюсер, а всіма адміністративними та господарськими питаннями керує менеджер.

Суспільне мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й канали Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії.