Програми
Новини
Новини
Оперативні, точні та неупереджені новини з усього регіону. Журналісти Суспільного не залежать від політиків та олігархів і розповідають про найважливіші події Рівного та області. Дивіться з понеділка по п’ятницю о 13:00, 15:00, 17:00, 19:00 та 20:40. Усі випуски новин доступні за посиланням на нашому Youtube.
«Сьогодні. Головне»
«Сьогодні. Головне»
Вечірня інформаційно-аналітична програма, що виходить у будні о 19:00. У прямому ефірі на глядачів чекає підсумковий випуск місцевих новин з аналізом найважливіших подій. Журналісти Суспільного разом із місцевими експертами, представниками влади та установ обговорюють суспільно-політичні, культурні, соціальні та інші теми з усієї області.
«Тема дня» –  (2018-2020 роки)
«Тема дня» – (2018-2020 роки)
Аналіз актуальних проблем та подій важливих для жителів області. У прямому ефірі посадовці, експерти, представники громадськості та бізнесу відповідали на запитання, дискутували та шукали шляхи вирішення проблем. Усі випуски програми доступні за посиланням на нашому Youtube.
«Ранок на Суспільному»
«Ранок на Суспільному»
Інформаційно-пізнавальне шоу, що розповідає, чим живе наша країна. Журналісти Суспільного з усіх регіонів країни розповідають історії людей, які змінюють світ навколо. У будні із 6:30 до 9:00 на вас чекають цікаві й корисні рубрики, що допомагають у повсякденному житті. «Ранок на Суспільному» — це міжрегіональне ранкове шоу, яке виготовляють спільно всі філії Суспільного. Якщо ви знаєте героя, подію чи історію, про які має дізнатися вся країна —
Суботня «Тема дня» - (2018-2020 роки)
Суботня «Тема дня» - (2018-2020 роки)
Культурно-просвітницька програма, з якої глядачі дізнаються про нове у світі сучасної культури та мистецтва регіону. Розмова з відомими артистами, художниками, архітекторами та іншими діячами культури і не тільки. ІЗ 2020 РОКУ ПРОГРАМА "СУБОТНЯ ТЕМА" В ЕФІР НЕ ВИХОДИТЬ. Усі випуски програми доступні за посиланням на нашому Youtube.
Спецпроєкти до визначних дат і подій
Спецпроєкти до визначних дат і подій
Спеціальні проєкти телеканалу UA: РІВНЕ і UA: Українське радіо Рівне, які команда готує до пам’ятних дат, професійних свят, соціальних інформаційних кампаній.
#Звіти_наживо - (2018-2019 роки)
#Звіти_наживо - (2018-2019 роки)
Всеукраїнський проєкт UA: Суспільне мовлення та громадського руху ЧЕСНО. Посадовці звітують  про свою роботу у прямому ефірі, відповідають на запитання глядачів. У програмі беруть участь запрошені журналісти, експерти. Усі випуски програми доступні за посиланням на нашому Youtube.
Виборчий округ (2018-2019 роки)
Виборчий округ (2018-2019 роки)
Аналітична програма у формі інтерв’ю з народними депутатами України. Мета – налагодити якісний діалог між народним депутатом та його безпосереднім виборцем, а також надати аналіз професійної діяльності депутата. Усі випуски програми доступні за посиланням на нашому Youtube.  
«Населена земля»
«Населена земля»
Програма про життя й побут мешканців села очима містянина. Реаліті, у якому ведучий намагається прожити день у селі, знайти їжу та нічліг і заробити гроші на квиток додому. Спостерігаючи за пригодами героя, глядач відкриє для себе найрізноманітніші куточки області: цікаві села Рівненщини, які мають свої особливості. Дізнається про те, що їхні мешканці вважають «щастям» та як заробляють гроші. Побачить існування відмінної від звичної для нього реа
«Виборчий округ: Співбесіда» (2019 рік)
«Виборчий округ: Співбесіда» (2019 рік)
Спеціальний проєкт Суспільного. «Співбесіди» - розповіді про місцевих кандидатів у депутати, що обирались в одномандатних округах, їхні передвиборчі програми, мотивацію та шляхи вирішення проблем регіону. Все це, аби глядачі могли зробити виважений самостійний вибір. Усі випуски програми доступні за посиланням на нашому Youtube.
«Виборчий округ. Дебати» (2020 рік)
«Виборчий округ. Дебати» (2020 рік)
Дискусійна суспільно-політична програма команди Суспільного, що надає рівні можливості для діалогу учасників перегонів і передбачає чіткий таймінг. Порядок виступів кандидатів визначається жеребкуванням. У першій частині програми учасники дебатів представляють свою передвиборчу програму і дають відповіді на запитання щодо проведення передвиборчої кампанії, діяльності та планів з розвитку громади. Друга частина - перехресні дебати. На завершення -
«Виборчий округ. Місцеві» (2020 рік)
«Виборчий округ. Місцеві» (2020 рік)
Спеціальний проєкт Суспільного у формі публічної дискусії покликаний познайомити із кандидатами у мери міст, а також політичними партіями, які беруть участь у передвиборчих перегонах в місцеві, області та районні ради. Усі випуски програми доступні за посиланням на нашому Youtube.
Радіопроєкти UA: Українське радіо Рівне
Радіопроєкти UA: Українське радіо Рівне
«Дослівно» UA: Українське радіо Рівне. Оперативне висвітлення у прямому ефірі та аналітика найважливіших суспільних  подій міста й області у сферах: регіонального розвитку, економіки, соціального розвитку, культури, освіти, здоров’я, транспорту, права, антикорупційного руху тощо. Слухайте щобудня о 12:15. Номер телефону студії: 097-32-32-011. «Тема дня» UA: Українське радіо Рівне. Інтерв`ю з експертами на топ-тему дня. З’ясовування причинно-наслі