Телепрограми
Добрий ранок!
Добрий ранок!
Ваше найближче ранкове шоу з яскравими ведучими, корисними рубриками та цікавими гостями! Щодня прокидаємось разом і налаштовуємось на продуктивний день.
Новини
Новини
Новини на UA: Рівне – точно та збалансовано про усе найважливіше у Рівному та Рівненській області.
Тема дня
Тема дня
«Тема дня» – це 26 хвилин насиченого обговорення проблем, що стосуються саме Вас – проблем жителів міста Рівне та Рівненської області.
Суботня тема
Суботня тема
26 хвилин розмови з митцями про творчість, особисте і прагнення. Відверте інтерв’ю, яке надихає. Якщо у будні вирує все ж більше суспільно-політичних тем, то у вихідні – культурних. Принаймні, так здається нам, колективу проекту «Суботня тема». Ми кожного разу готуємо ефір протягом всього тижня, щоб розказати про найцікавіше, з того, що зараз відбувається на Рівненщині або й поряд. Тут ви дізнаєтесь про фестивалі, мистецькі акції, перформанси, пр
#Звіти_наживо
#Звіти_наживо
Проект має на меті показати глядачеві ефективність чи неефективсніть роботи представників місцевої влади. Студія стає майданчиком для здорової дискусії та надає живий зворотній зв’язок діям посадовців. Щоб розробити формат такого проекту працівники суспільно-політичних редакцій регіональних філій Суспільного мовлення вивчали особливості системи місцевого самоврядування, проходили спеціальні тренінги та обговорювали між собою можливі ризики під ча
Виборчий округ
Виборчий округ
«Виборчий округ» – суспільно-політичний проект Суспільного, основне завдання, якого налагодити якісний діалог між народним депутатом та його безпосереднім виборцем, а також надати аналіз професійної діяльності депутата. 26 хвилин інтерв‘ю з вашим народним обранцем.