Рівненський аеропорт потрапив до пілотного інвестиційного проєкту

17:49, 30 лис. 2019
 
Рівненський аеропорт потрапив до пілотного інвестиційного проєкту

Рівненщина стала однією із двох областей України, що потрапили до пілотного інвестиційного проєкту Міністерства розвитку економіки з відродження регіональних летовищ.

Відповідний меморандум 29 листопада підписали директор Міжнародного аеропорту "Рівне" Ігор Насинюк, голова обласної ради Олександр Данильчук, очільник обласної державної адміністрації Віталій Коваль та виконувачка обов’язків директора Агенції державно-приватного партнерства при Міністерстві розвитку економіки України Анастасія Шуба. Згідно з меморандумом, агенція розроблятиме інвестиційний проєкт, що має на меті залучити до розвитку Міжнародного аеропорту "Рівне" приватний капітал.

В.о. директора Агенції державно-приватного партнерства Анастасія Шуба:
– Ми можемо допомогти, оскільки ми співпрацюємо з міжнародними консультантами, які мають досвід в побудові і реалізації таких проєктів, ми можемо допомогти підготувати обласній раді, точніше комунальному підприємству, підготувати якісний проєкт, якісну проєктну документацію, що стане основою для приходу інвестора. Ми готуємо це за свій рахунок.
 
Депутат Рівненської обласної ради Михайло Кириллов:
– Ми хочемо реальні пасажирські перевезення. Щоб ви розуміли, пасажирські перевезення, які дадуть нашим мешканцям літати до Європи за 500 гривень. Така задача. Я насправді підтримую ваші бажання, але щось мені здається, воно далі меморандуму нікуди не піде. Щоб це не залишилося просто меморандумом, на якому хтось заробить дивіденди.
 
Голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук:
– Є державна агенція по партнерству, її завдання – знайти бізнеспартнера. Ми тільки почали процедуру передачі аеропорту в концесію, як змінився закон. І знову проблеми, але ми її продовжуємо. Знайдуть вони нам партнера, інвестора...бо ми не можемо далі утримувати аеропорт, бо це великі затрати. І ми повинні це зробити, знайти інвестора і щоб цей аеропорт чи перейшов в концесію, чи продати без зміни цільового призначення, щоб аеропорт працював, але в нормальному режимі".
 
Автор: Роман Свирида
 
Фото ілюстративне