Рівненщина розглядає можливість співпраці зі штатом Нігерії – Лагосом

12:02, 29 лис. 2019
 
Рівненщина розглядає можливість співпраці зі штатом Нігерії – Лагосом

Керівництво Рівненщини та штату Лагос (Нігерія) обговорили можливість поставки харчових товарів, обладнання, технологій переробки продукції, навчання спеціалістів, агроконсалтингу, відкриття українсько-нігерійських виробництв. А також – можливість офіційного підписання договору про міжрегіональне партнерство. Лагос, зокрема має потребу в м’ясі, кормі для риб, складських приміщеннях з системами охолодження тощо. Про це йдеться на офіційному сайті Рівненської ОДА.

Із представниками африканської країни керівництво Рівненщини зустрілось вчора, 28 листопада. У інформації йдеться, що нігерійці відвідують регіони України, шукаючи партнерів у сферах сільського господарства, харчової та переробної промисловостей. Крім влади, із ними у Рівному зустрілись представники бізнесу у сферах тваринництва та м’ясопереробки, аграрної промисловості, молочних ферм, виробники спецій, макаронів тощо.

"Очільник області Віталій Коваль та директор обласного департаменту агропромислового розвитку Надія Переходько презентували гостям потенціал Рівненської області. У свою чергу голова іноземної делегації, Міністр сільського господарства штату Лагос Гболахан Ловал розповів, що Нігерія входить в топ-10 країн світу із споживання харчових продуктів. Це перспективний ринок для експорту продуктів сектору харчової та переробної промисловості. Лагос – це штат на півдні Нігерії. Однойменне місто Лагос є бізнес-столицею країни, яка налічує 22 мільйони людей. Саме тому і має великий попит у секторі харчової промисловості. Сторони обговорили можливість поставки харчових товарів, обладнання, технологій переробки продукції, навчання спеціалістів, агроконсалтингу, відкриття українсько-нігерійських виробництв. Лагос, зокрема має потребу в м’ясі, кормі для риб, складських приміщеннях з системами охолодження тощо ", – йдеться у повідомленні.

Також Віталій Коваль та Гболахан Ловал обговорили можливість офіційного підписання договору про міжрегіональне партнерство між Лагосом і Рівненською областю.

Автор: Іван Марчук