Експерименти з локаціями: молодят тепер одружують і у парку імені Шевченка (ВІДЕО)

15:34, 19 жов. 2019
 
Експерименти з локаціями: молодят тепер одружують і у парку імені Шевченка (ВІДЕО)

Нову локацію для проведення весільних церемоній Міський будинок культури відкрив з початку тижня. А учора послугою "Шлюб за добу" скористалися 7 пар молодят. Нагадаємо, "Шлюб за добу" – це церемонія одруження за пришвидшеною процедурою: молодята можуть одружитися через день після подання заяви, не чекаючи місяця як у РАЦСІ.

Нову осінню локацію для проведення шлюбних церемоній облаштували у парку Шевченка – біля входу в Міський будинок культури.

Пара закоханих, – Ольга і Павло, – приїхали для реєстрації шлюбу із Сарн.


– Ми познайомилися у 2015 році на морі. Через рік ми зустрілися в маршрутці і відтоді закрутило все. В нас просто шалені емоції, навіть не можемо говорити нормально,поділились молодята Ольга і Павло Томіловичі.

Локація для проведення урочистих подій працюватиме, поки дозволятиме погода. Паралельно пари одружуються у приміщенні МБК.

На фото директорка МБК Ольга Стельмах

– Я думаю, це не останній наш експеримент. Я думаю, що це цікаво молодятам, тому що для них – це щось новеньке. Сам пілотний проєкт "Шлюб за добу" стартував в лютому місяці 2017 року саме у нас, у будинку культури. І станом на сьогодні це понад тисячу пар оформило таким чином шлюб. До речі, з кожним роком таких пар стає більше,розповіла директорка Міського будинку культури Ольга Стельмах.

Послуга "Шлюб за добу", незалежно від обраної локації, вартує 2,5 тисячі гривень.