Учні НВК "Колегіум" їдуть на міжнародні спортивні ігри (ФОТО)

16:15, 9 жов. 2019
 
Учні НВК

Відзавтра до 14-го жовтня у Києві відбуться змагання ISF World Cool Game. Участь у спортивному заході візьмуть школярі з десяти країн світу: Азербайджану, Білорусі, Грузії, Казахстану, Китаю, Молдови, Польщі, Франції, Хорватії і України.

Україну на іграх предсталять учні рівненського НВК "Колегіум" під керівництвом вчителя фізкультури Олега Левенця, який і розповів нам про ці змагання. До команди входять чотири хлопці та чотири дівчини: Олександра Дишкант, Євгеній Дмитрук, Тетяна Цегельник, Станіслав Никитюк, Софія Дячук, Анатолій Солодчук, Вікторія Карачун та Роман Дзюра. 

На фото з мікрофоном вчитель фізкультури Олег Левенець.

- Приємно, що є небайдужі люди, які сприяють поїздці нашої команди на змагання, допомагають у придбанні спортивного інвентаря та сувенірної атрибутики. Завдяки цьому ми змогли добре підготуватися до спортивних естафет та гідно представимо Україну на культурній частині заходу, - сказав Олег Левенець.

Мета заходу - зацікавити дітей до фізичної активності, започаткувати новий формат уроків фізичної культури, зробити їх привабливими для молоді. Організаторами є Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України та Українська федерація учнівського спорту.