Облрада прийняла звернення до Президента України щодо реалізації "формули Штайнмайєра"

15:28, 8 жов. 2019
 
Облрада прийняла звернення до Президента України щодо реалізації

Рівненська обласна рада прийняла звернення до Президента України щодо реалізації "формули Штайнмайєра". "За" проголосували усі 45 депутатів, присутніх в залі.

Першопочатково документ мав назву "Про звернення Рівненської обласної ради до Президента України щодо недопущення реалізації "формули Штайнмайєра", яка є неприхованою здачею національних інтересів і початком капітуляції України у російсько-українській війні", однак після коментаря Богдана Файфури, слово "недопущення" з тексту забрали.  Роман Коваль розкритикував це та хотів взяти слово, щоб переголосували у первісному варіанті, проте слова йому не надали. 

 

 

До порядку денного також внесли два звернення від Олександра Савчука (Свобода) і Миколи Драганчука (Батьківщина) до керівництва держави щодо продажу земель сільськогосподарського призначення. Олександр Савчук пропонував радикально заборонити торгівлю землею сільськогосподарського призначення. Звернення Миколи Драганчука передбачало мораторій до 1 січня 2025 року. Але він погодився на об’єднання звернень, і наразі депутати взяли перерву на вироблення спільного тексту заяви. Після перерви було оголошено про об’єднання звернень у спільне, з якого забрали мораторій. За це рішення проголосувало 38 депутатів.