Тенісистка Катарина Завацька розповіла Суспільному про свої плани на великий теніс (ВІДЕО)

18:30, 2 жов. 2019
 
Тенісистка Катарина Завацька розповіла Суспільному про свої плани на великий теніс (ВІДЕО)

На 24 сходинки у світовому жіночому тенісному рейтингу упродовж минулого тижня піднялася рівнянка Катарина Завацька. І тепер вона 118-та ракетка світу. Для молодої тенісистки наразі це найвище досягнення. Воно стало можливим завдяки виходу до півфіналу на турнірі у Ташкенті. Після виступу у столиці Узбекистану спортсменка вперше за рік приїхала до Рівного. Про свої спортивні плани Катарина Завацька розповіла журналістам Суспільного.

19-річна тенісистка Катарина Завацька до рідного Рівного приїздить нечасто. На наше прохання зустрічаємося зі спортсменкою на кортах парку Шевченка, де вона розпочала шлях у великий теніс.

– Я народилася в Луцьку, але розпочала в 5,5 років в Рівному. Тренувалася 2-3 рази на тиждень для задоволення, мені дуже подобалося, розпочала на цих кортах. Я приїжджаю дуже рідко. Востаннє приїздила рік тому. Велика перерва. Це не добре. Треба частіше бувати вдома, бо велике навантаження, великий стрес. Коли я в Рівному – можу розслабитися і не думати про теніс. Це допомагає, – розповідає Катарина Завацька.

Живе та тренується спортсменка у Франції.

6 років я була в центрі в Каннах – академія невелика, 20 гравців і 4 тренери. Але після "US Open" вирішила поміняти на індивідуального тренера, бо такий рівень потребує більш детальних тренувань, – додає Катарина Завацька.

Щодо нинішнього рівня Катарини Завацької, то завдяки виходу до півфіналу турніру "WTA International" з призовим фондом 250 тисяч доларів у Ташкенті рівнянка піднялася у світовому рейтингу на 24 сходинки, і нині вона 118-та ракетка світу. Виступ у Ташкенті Катарина називає на цей момент найуспішнішим у кар’єрі.

Було реально виграти цей турнір, або заходити у фінал. Якби я виграла 1 матч, я б потрапила в 100, але був великий пресинг в півфінальному матчі, і мені не вдалося пересилити себе і зіграти краще. Хоча було реально, – каже 19-річна тенісистка.

Попереду у Катаріни відкритий чемпіонат Австралії. До того – два турніри в Угорщині та один у Франції. 19-річна рівненська тенісистка вірить, що нинішнє 118-те місце у світовому рейтингу для неї лише проміжний етап на шляху до світового визнання.

– Так, виграти Великий шолом – Ролан Гаррос чи Вімблдон, і стати 1 ракеткою світу,каже Катаріна Завацька.