«Вас буде затримано, можливо, буде й кримінал»: сторонніх просять не заходити на військовий полігон

17:58, 29 сер. 2019
 
«Вас буде затримано, можливо, буде й кримінал»: сторонніх просять не заходити на військовий полігон

Керівник Рівненського військового полігону Олександр Ніколайчук офіційно попередив тих, хто захоче пройти чи проїхати на територію для збирання грибів, металобрухту чи заготівлі дров: «Всі особи, які будуть затримуватись у забороненій зоні, будуть передаватись в правоохоронні органи для притягнення до відповідальності».

Офіційний лист із проханням донести цю інформацію до громадян отримало Суспільне, а також ряд інших ЗМІ. У ньому йдеться, що відсьогодні і до 31 грудня на території полігону щоденно будуть проводитись стрільби із усіх видів зброї, гранатометів, озброєння бойових машин, артилерії, із застосуванням засобів ураження авіації та бомбометання, як вдень, так і вночі.

«Командування полігону звертається до тих, хто з метою наживи збирає осколки мін та пострілів з алюмінію та металу: заради вашої безпеки, збереження вашого життя і здоров’я, здоров’я ваших дітей, не йдіть самі і не пускайте своїх дітей на територію полігону», – йдеться в листі.

Ми зв’язались телефоном із речником ОК «Захід» Анатолієм Прошиним та поцікавились, як часто затримують цивільних людей на полігоні. Полковник сказав, що такої статистики не ведуть, однак зазначив, що це «відбувається дуже часто і бували випадки, коли перебування на полігоні призводило до травмувань, також були і летальні випадки».