У Рівному на День міста нагородили "почесних" та "за заслуги": хто у цьому списку

12:19, 25 сер. 2019
 
У Рівному на День міста нагородили

У Рівному в Міському будинку культури відбулось традиційне нагородження рівнян з нагоди Дня міста. Нагадаємо, нагороджують жителів міста званням "Почесний громадянин міста Рівного" та відзнаками "За заслуги перед містом".

Цього року спеціальна комісія вирішила: 


1. Присвоїти звання "Почесний громадянин міста Рівного":
Косміаді Надії Георгіївні – дочці художника Георгія Петровича Косміаді.


2. Присвоїти відзнаку "За заслуги перед містом" I ступеня за діяльність, яка сприяла підвищенню авторитету міста Рівного на регіональному та державному рівнях, за тривалі зусилля, що увінчалися успіхом на користь міста і його мешканців:

Гончаровій Марії Прохорівні – керівнику хору "Аве Марія" Рівненського міського Палацу дітей та молоді з 1985 по 2018 роки.


3. Присвоїти відзнаку "За заслуги перед містом" IІ ступеня за багаторічну плідну працю, діяльність у певній галузі, що сприяла підвищенню її авторитету, престижу, за тривалі зусилля, що увінчалися успіхом:

Карпюку Миколі Андроновичу – Українському народному герою, політичному в’язню Кремля;

Леонтьєву Павлу Васильовичу – одному із засновників греко-римської боротьби у Рівному;

Ніколаєвій Ніні Єгорівні – Народній артистці України, провідному майстру сцени;

Петух Ользі Володимирівні – директору Рівненського навчальнореабілітаційного центру "Особлива дитина";

Петріву Володимиру Юліановичу – директору-художньому керівнику КЗ "Рівненський обласний академічний український музично-драматичний театр".


4. Присвоїти відзнаку "За заслуги перед містом" IІІ ступеня за багаторічну плідну працю на підприємстві, установі, організації чи закладі, що сприяла підвищенню їх авторитету, престижу, за тривалі зусилля, що увінчалися успіхом:

Дубнюку Анатолію Олексійовичу – майстру спорту України з баскетболу, гравцю (центровому) БК "Рівне", керівнику фізичного виховання Рівненського професійного ліцею;

Єфімчуку Юрію Васильовичу – директору Спеціалізованої дитячоюнацької спортивної школи олімпійського резерву № 2 (плавання);

Мельничук Ліні Тимофіївні – Народній артистці України, провідному майстру сцени;

Романюку Віталію Васильовичу – генеральному директору ТДВ "Рівненський домобудівний комбінат".


5. За високий професіоналізм та бездоганну сумлінну працю вручити почесні грамоти Рівненської міської ради та виконавчого комітету:

Братчику Роману Олександровичу, Дерело Ілоні Іванівні, Кореню Михайлу Михайловичу, Клубуку Ігору Антоновичу, Лагнюку Тарасу Васильовичу, Міхо Олександру Миколайовичу, Немешу Василю Федоровичу, Рибальченко Вікторії Миколаївні, Савенку Олександру Васильовичу, Сторожук Наталії Геннадіївні, Тарасовичу Павлу Михайловичу, Чеховичу Георгію Георгійовичу, Ширку Юрію Миколайовичу.