У Рівному велосипедист на тротуарі збив жінку та втік (ВІДЕО)

17:37, 12 сер. 2019
 
У Рівному велосипедист на тротуарі збив жінку та втік (ВІДЕО)

На цьому кількасекундному відео видно, як у центрі Рівного велосипедист збиває дівчину-пішохода. Відео автора «@vidimamax» поширюється у соцмережах. Із нього зрозуміло, що подія сталась на Соборній поблизу 36-го будинку.

Ось що йдеться у дописі:
«Велосипедист збив дівчину на швидкості від 30 до 40км/год. Доки їхала швидка, я підійшов до нього і кажу, що потрібно дівчині допомогти з лікуванням, на що чую таку відповідь: «А чого вона раптово звертає в бік, хай дивиться назад». Коли приїхала швидка і попросила в нього контактні дані, він схопив свого велосипеда і втік. Взагалі не чоловічий вчинок. Дівчину забрала швидка в неї розсічена брова до 5см, її тошнить і т.д.», – пише автор, його слова наводять у спільноті «Типове Рівне».

Суспільне поцікавилось у поліції, чи відомо їм про цей випадок. Пресофіцерка Марія Юстицька інцидент підтвердила та повідомила, що травмувалась 31-річна рівнянка. Про цей випадок вона сама заявила до поліції. Зараз її ще оглядають лікарі, попередньо у неї діагностували закриту черепно-мозкову травму та забій брови.

– Так, велосипедист з місця події втік. За наявною інформацією, він також травмував ноги. Поліція наразі шукає винуватця,сказала пресофіцерка.