Понад 5000 нарковмісних рослин знищили поліцейські на Рівненщині (ФОТО)

16:15, 8 лип. 2019
 
Понад 5000 нарковмісних рослин знищили поліцейські на Рівненщині (ФОТО)

Із початку оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак», які розпочалися із 25 травня, поліцейські виявили 34 незаконних посіви. Про це повідомила пресофіцерка поліції області Марія Юстицька.

Так, п’ятого липня, дільничні офіцери поліції Гощанського відділення на присадибній ділянці жительки села Рясники виявили 290 рослин маку. А у жительки села Нова Мощаниця – 240. Як зізнались жінки, про заборону вирощування маку знали, втім посіяли для його подальшого використання в кондитерських виробах.

Крім того, шостого липня, у селі Рідків Радивилівського району на присадибній ділянці поліцейські виявили та знищили 220 рослин маку, а у селі Бугрин Гощанського району — 208 рослин маку.

Учора, сьомого липня, у селі Сновидовичі Рокитнівському районі дільничні офіцери поліції виявили загалом 290 рослин на присадибних ділянках двох місцевих жительок. 

Відібрані зразки рослин поліцейські відправили на експертизу.

Усього, за період відпрацювання на території області  поліцейські виявили та знищили 5117 рослин снотворного маку та 183 – конопель. За всіма виявленими фактами проводиться досудове розслідування, – сказала Марія Юстицька.