У лікарні помер 19-річний хлопець – четвертий учасник ДТП в Польщі

11:48, 18 чер. 2019
 
У лікарні помер 19-річний хлопець – четвертий учасник ДТП в Польщі

Учора в лікарні біля польської Познані помер 19-тирічний травмований в ДТП, яка сталася 12 червня в районі польського міста Мєндзижеч. Про це журналістам UA: Рівне повідомив в.о. старости села Борбин Анатолій Троцюк.

Нагадаємо, що в цю дорожньо-транспортну пригоду потрапило четверо жителів села Борбин Млинівського району. Водій "Опеля", в якому вони їхали, не впорався з керуванням і автівка злетіла в кювет: двоє загинули на місці, один одразу після госпіталізації в лікарні. У Польщі чоловіки працювали на заробітках. Також Анатолій Троцюк додав, що наразі документи для перевезення і поховання односельчан оформлені. І 19 червня 4-х загиблих мають привезти у Борбин. Гроші на це зібрали односельчани. 

– Наймолодшому було 19 років, йому було проведено дві операції і він був у комі, не дихав, а потім завмер мозок. Покликали батьків, попрощалися і відключили. 400 доларів є домовина одна. А їх треба 4, плюс доставка. То ми своїх депутатів послали по селу і 83 тисячі зібрали,розповів в.о. старости с.Борбин Анатолій Троцюк.

Поховання заплановано на четвер. З 18 по 20 червня у Острожецькій ОТГ оголошено дні жалоби.