На Рівненщині шахраї ошукали двох пенсіонерок

16:25, 3 чер. 2019
 
На Рівненщині шахраї ошукали двох пенсіонерок

Шахраї виманили у двох пенсіонерів Рівненщини 16 тисяч гривень. Про це повідомила прес-офіцерка Нацполіції області Марія Юстицика.

– Учора близько 10 години 72-річна мешканка Дубна вийшла з дому, коли дорогою її зупинило двоє жінок із характерною етнічною ознакою. Незнайомки просили позичити гроші, а коли пенсіонерка відмовила, ті запропонували взамін золоті прикраси. Дубенчанка погодилась і віддала вісім тисяч гривень невідомим, які прийшли з нею до помешкання. Та вже згодом виявила, що так звані ювелірні вироби виявилися підробкою та не містили відповідної проби,прокоментувала прес-офіцерка.

Також Марія Юстицика розповіла, що 31 травня близько 13:00 на мобільний 82-річної жительки селища Гоща зателефонував невідомий чоловік та представився працівником поліції. Він повідомив пенсіонерці, що її син затриманий за побиття чоловіка, тому на лікування потерпілого та на його звільнення потрібні кошти. Жінка погодилась та перерахувала на вказану шахраєм картку гроші в сумі вісім тисяч гривень. Через деякий час додому повернувся син і запевнив, що у поліції не був, оскільки нічого не порушив.

За обома фактами розпочато досудове розслідування за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України.