Через пожежу в заповіднику створили оперштаб, поліція виставляє пости

21:53, 24 кві. 2019
 
Через пожежу в заповіднику створили оперштаб, поліція виставляє пости

Працівники поліції, служби з надзвичайних ситуацій, лісового господарства, прикордонники та представники органів місцевого самоврядування увійшли до складу оперативного штабу, створеного у зв’язку із пожежею на території Рівненського природного заповідника. Про це повідомив речник поліції Рівненщини Антон Крук.

– Із метою забезпечення безпеки дорожнього руху у випадку задимленості, поліцейські проводять моніторинг та аеромоніторинг ситуації на автошляхах Рокитнівщини, що межують із Дубровицьким районом і сусідньою Республікою Білорусь. Крім того, у селах Дроздинь, Глинне, Березове, Масевичі, Карпилівка виставлені пости із числа патрульних поліцейських та груп реагування патрульної поліції.

Дільничні офіцери проводять роз’яснювальну роботу серед населення щодо контрольованості ситуації та відсутності причин для паніки. Водночас правоохоронці та працівники ДСНС застерігають громадян від спалення сухостою та наголошують на невідворотних наслідках,сказав речник. 

Нагадаємо, зранку стало відомо про пожежу в Рівненському природному заповіднику неподалік Старого Села Рокитнівського району. Речниця обласного управління лісомисливського господарства зазначала, що мова йде про площу загорання орієнтовно у 2 гектари. Ближче до обіду вона повідомляла, що десятки працівників лісової охорони з допомогою спецтехніки зуміли пожежу локалізувати, зупинивши її розповсюдження. Попередня причина загорання заповідника, за словами речниці – спалювання сухої трави. 

Згодом речник Служби порятунку області Дмитро Мельник додав, що "дана ситуація постійно моніториться та знаходиться на постійному контролі ДСНС області. Осередки загорянь контрольовані, загрози розповсюдження немає".

Ситуація станом на вечір середи невідома, більш детально про неї Суспільне намагатиметься дізнатись уже зранку.