У Рівному таксист "надув" 5 проміле (ФОТО) (ОНОВЛЕНО)

23:31, 11 бер. 2019
 
У Рівному таксист

Чоловіка нетверезим за кермом зупинили вдруге за день. Суспільному ситуацію коментує командир 2-ї роти патрульної поліції Андрій Дмитрук.

Вдень він задув 3,06 проміле, на нього склали адмінматеріали. А ввечері хлопці побачили, що він знову їде за кермом цієх ж машини, це машина таксі. Цього разу він уже надув 5 проміле (перевищення норми у 25 разів). Видно було, що він п’яний, але він доволі адекватно себе поводив. Можливо, він напротязі дня п’є, бо за раз навряд така доза може бути. З результатами водій погодився,розповів поліцейський.Зазначимо, що під час проходження тесту результат на дисплеї газоаналізатора "Драгер" висвітився у вигляді стрілок, а самі цифри з показником стану сп’яніння показала роздруківка.

12 березня, 11:30

Цей водій вчора і втретє сів за кермо. Після того, як таксист після освідування і результату у 5 проміле викликав водія на заміну, його відпустили. Але вже за кілька хвилин зупинили його автівку і виявили, що чоловік знову сів за кермо. На цей раз від освідування він відмовився.

Андрій Ліснічук, командир батальйону патрульної поліції:

– Найбільш ефективним в даній ситуації було б фізичне відсторонення водія від ТЗ, не просто заборона керувати, а доставлення ТЗ на штрафмайданчик. Якщо перешкоджання дорожньому руху немає, то поліцейський не має права це зробити. В кожному з трьох випадків цей водій зупинявся без порушень ПДР. Якби поліцейський забрав автомобіль на штрафмайданчик, він би вчинив перевищення своїх службових повноважень, – сказав полісмен.