Справу про арешт майна Віктора Вдовиченка розглядатимуть повторно (ВІДЕО)

17:45, 1 бер. 2019
 
Справу про арешт майна Віктора Вдовиченка розглядатимуть повторно (ВІДЕО)

Рівненський апеляційний суд відправив на повторний розгляд до суду першої інстанції справу про арешт майна, яке у січні вилучили під час обшуку у начальника територіального управління Державної судової адміністарції в області Віктора Вдовиченка (на фото). Таке рішення вчора ухвалив суддя Святослав Гладкий. Наші джерела в Рівненському апеляційному суді мотивом скасування ухвали про накладання арешту на майно назвали відсутність судових дебатів. Дата повторного розгляду справи у суді першої інстанції – поки невідома.

Нагадаємо, 8-го лютого цього року суддя Рівненського міського суду Володимир Доля задовільнив клопотання сторони обвинувачення про арешт майна, вилученого у будинку Віктора Вдовиченка у рамках кримінального провадження, порушеного у справі про розкрадання бюджетних коштів. Речниця прокуратури області Людмила Суржук коментувати вчорашнє рішення Рівненського апеляційного суду відмовилася. Посилаючись на відсутність повного тексту ухвали, не прокоментувала її і прес-офіцерка управління Нацполіції Марія Юстицька.

Станом на 17:30 на наші дзвінки Віктор Вдовиченко та його представник у суді Олег Зражевський не відповідали.

Нагадаємо, 24-го січня цього року у помешканні начальника Територіального управління Державної судової адміністрації Віктора Вдовиченка поліція та СБУ за участі прокуратури проводили обшук. Обшук проводився у рамках кримінального провадження, порушеного за частиною 3 статті 191 Кримінального кодексу України – привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем.

На фото - вогнегасник, холодильник та стілець, вилучені під час обшуку, з інвентарними номерами Національного банку. Фотографії нам надали джерела в СБУ. Восьмого лютого Рівненський міський суд задовільнив клопотання слідчого Нацполіції про накладення арешту на вилучене майно.

Ось, як коментував Віктор Вдовиченко обшуки СБУ на фірмі "Віган", яка належить його дружині:

- Банки, особливо після 2014 року, коли виїжджали з приміщень після революції, вони залишали все. Сьогодні у моєї дружини навіть є банкомат, щоб ви знали. Якщо комусь потрібно – ми можемо вам показати, – розповідав Віктор Вдовиченко. – А меблів, то маса просто залишена і боргів по оплаті комунальних. До речі, меблі вилучалися із ключовим словом "банк". Якийсь, от приблизно банк – Київський міський банк орендував, десь, приблизно, у Костополі приміщення. Він втік у період революції, його не стало. До речі, це його і банкомат там знаходиться по сьогоднішній день. І там було написано на кріслі - "банк". Це є підозра, що це можливо було з НБУ.

 

На фото Віктор Вдовиченко