У регіональному ефірі суспільного телеканалу UA: РІВНЕ побільшає випусків місцевих новин

У регіональному ефірі суспільного телеканалу UA: РІВНЕ побільшає випусків місцевих новин

26 лют. 2021

З 1 березня UA: РІВНЕ та всі регіональні телеканали Суспільного змінюють сітку мовлення. Замість трьох випусків новин у будні виходитиме п’ять: о 15:00, 16:00, 17:00, 19:00 та 20:40.

Читайте також: UA: РІВНЕ: суспільний мовник завжди поруч

Перші 3 випуски — оперативна інформація, яка відома журналістам станом на цю годину. Випуском о 19:00 розпочинається щоденний проєкт «Сьогодні. Головне». Це інформаційний підсумок доби у прямому ефірі. Завершальний випуск регіональних новин на Суспільному — о 20:40.

«Більше чистих новин — краще для глядачів насамперед. Короткі випуски вдень не забиратимуть багато часу. Водночас триматимуть аудиторію в курсі того, що відбувається в регіоні», — розповів генеральний продюсер інформаційного мовлення на Суспільному Федір Скрипник.

Читайте також: Суспільне Новини — у «білому списку» найякісніших ЗМІ

Загалом, сітка регіональних телеканалів Суспільного змінюватиметься поступово. До кінця року телеглядачі побачать нові проєкти в ефірі, які реалізують у межах «Створюй із Суспільним», а в 6 регіонах вийдуть локальні розслідування, відібрані на конкурсі «Створюй із Суспільним. Розслідування». Крім цього, в межах реалізації маркетингової стратегії цьогоріч для аудиторії регіональних каналів уперше проведуть закупівлю серіалів, телепрограм та документальних фільмів.

«Ми розуміємо, що найбільша перевага регіональних мовників Суспільного — це оперативна, актуальна інформація про те, що відбувається на місцях. Наразі ми запускаємо більше інформаційних блоків на телевізійній платформі, а з часом будуть і інші рішення, зокрема технологічні, завдяки яким аудиторія регіонального телебачення матиме безперешкодний доступ до інформації про свій регіон», — розповіла генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей.

Нагадаємо, з вересня 2020 року філії Суспільного працюють як єдина міжрегіональна платформа з виробництва та перерозподілу контенту.

Разом із всеукраїнськими телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільним радіо (UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь, UA: Радіо Культура) місцеві телерадіокомпанії входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — UA: Суспільне мовлення.

Дивитись Суспільне UA: РІВНЕ можна в ефірі і онлайн на сайті філії.

Слухати UA: Українське радіо Рівне можна онлайн на сайті філії та на частотах:

Рівне - 87,8 FM;

Зарічне - 103,8 FM;

Дубровиця - 106,6 FM;

Демидівка - 102,9 FM;

Корець - 107,2 FM;

Березне - 104,0 FM.

Оперативні новини Рівненщини шукайте на діджитал-платформах:  

Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio.