19 листопада UA: РІВНЕ чекає на «Виборчий округ. Дебати» Олександра Третяка і Віктора Шакирзяна

19 листопада UA: РІВНЕ чекає на «Виборчий округ. Дебати» Олександра Третяка і Віктора Шакирзяна

17 лис. 2020

Команда UA: РІВНЕ запросила Олександра Третяка і Віктора Шакирзяна взяти участь у  токшоу «Виборчий округ. Дебати». Ефір відбудеться 19 листопада о 19:20. Суспільне гарантує рівні умови для незалежної дискусії, адже не належать жодній політичній чи бізнес-групі, працює винятково в інтересах українських громадян і підзвітне тільки суспільству.

22 листопада у Рівному відбудеться другий тур виборів на посаду міського голови. Суспільний мовник Рівненщини готовий стати майданчиком для діалогу кандидатів на посаду голови Рівненської громади. 

 

 Читайте також: UA: РІВНЕ готове роздавати трансляцію дебатів кандидатів у мери місцевим телеканалам

 

Формат токшоу передбачає чіткий таймінг. Кандидати матимуть час для вступного слова і підсумкового виступу. Учасники дискусії зможуть поставити один одному по три запитання, відповідатимуть на питання редакторської групи щодо своєї команди, виборчої кампанії, зробленої роботи, також буде обговорення топ проблем регіону. Черговість виступів кандидатів визначить жеребкування. Ведучою проєкту на UA: РІВНЕ буде журналістка Лілія Майорова.

За словами продюсера Рівненської філії Суспільного Михайла Чубая, «Виборчий округ. Дебати» — єдиний в інформаційному просторі Рівненщини продукт, який буде чесним, неупередженим і вартим уваги виборців. 

«З огляду на ту передвиборчу кампанію, яку ведуть штаби кандидатів, дуже складно отримати неупереджену і перевірену інформацію про претендентів на посаду мера, яка б відповідала дійсності, а не була результатом діяльності політтехнологів. Суспільне — це той незаангажований майданчик, який допоможе виборцю більше дізнатись про кандидатів, розібратись якими компетенціями володіють, наскільки вони готові очолити Рівненську громаду і бути ефективними управлінцями впродовж найближчих п’яти років», — говорить продюсер Рівненської філії Суспільного Михайло Чубай.

Крім телевізійного ефіру, глядачі зможуть переглянути «Виборчий округ. Дебати» онлайн на сайті філії або подивитись пряму трансляцію ефіру на фейсбук-сторінці Суспільне Рівне. Відео дискусії буде доступне і на ютуб-каналі мовника. Наживо проєкт транслюватимуть в ефірі UA: Українське радіо Рівне - 87,8 FM.

За анонсами проєкту  стежте на всіх цифрових платформах UA: РІВНЕ:


Нагадаємо, проєкт «Виборчий округ» регіональних філій стартував восени 2018 року і  має вже 4 сезони. Із 5 по 23 жовтня цього року в прямому ефірі Суспільного Рівне відбулося 14 ефірів токшоу «Виборчий округ. Місцеві», куди запрошували кандидатів на посаду міського голови Рівного і депутатів місцевого самоврядування.