У жовтневому випуску #Звіти_наживо  -  про підготовку до опалювального сезону

У жовтневому випуску #Звіти_наживо - про підготовку до опалювального сезону

18 жов. 2018

У п’ятницю, 19 жовтня, о 19:20 у прямому ефірі телеканалу UA: РІВНЕ та «Українського радіо. Рівне» відбудеться восьмий випуск #Звіти_наживо, присвячений старту нового опалювального сезону. Протягом 52 хвилин директор департаменту житлово-комунального господарства Рівненської облдержадміністрації Володимир Пшеюк розкаже про результати роботи протягом періоду опалювальних канікул та відповість на запитання громадян на журналістів.

Очільник профільного департаменту відповість на  питання, що стосуватимуться готовності інфраструктури області до холодів. Звітуватиме про орієнтовні дати старту опалювання житлового фонду в умовах порівняно теплої осені, рівень заборгованості населення за теплопостачання, ремонти теплотрас протягом літа та проблеми, з цим пов’язані.. Крім цього, посадовець прокоментує, наскільки обґрунтованими є тарифи на опалення, а також чи готує обласна влада спеціальні програми переходу житлових господарств на індивідуальне опалення чи масове встановлення лічильників.

Поставити своє запитання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Пшеюка та протягом прямого ефіру за номером телефону студії UA: РІВНЕ:

(0362)634-751

Команда UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та Громадський рух ЧЕСНО продовжують всеукраїнський проект #Звіти_наживо, покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.

 Наступні #Звіти_наживо стосуватимуться таких тем:

Листопад — бюджети міст

Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.