«Новий відлік» на Суспільному: за яку національну ідею воює Україна?

«Новий відлік» на Суспільному: за яку національну ідею воює Україна?

1 тра. 2024

Якою українці бачать Україну після завершення війни? Конструктивна дискусія про національну ідею нашого суспільства та пошук відповіді на питання «за що воюємо?» — 2 травня о 21:00 у дискусії токшоу «Новий відлік».  

Дивіться прямий ефір на місцевих каналах Суспільного (Суспільне Тернопіль, Суспільне Ужгород, Суспільне Чернігів та інші), на Українському Радіо та ютуб-каналі Першого. Ведучі проєкту — Андрій Діхтяренко та Власта Лазур.  

Читайте також: Суспільне є вдалим прикладом трансформації державного медіа, — представник РЄ 

У програмі команда Суспільного презентує та обговорить з гостями прямого ефіру результати ексклюзивного соціологічного дослідження про таке: 

  • за що українці воюють та борються у російсько-українській війні? 
  • Якою, на думку респондентів опитування, має бути Україна: україноцентричною чи мультикультурною?  
  • Чи має Україна програмно сформувати та впровадити національну ідею? 
  • Яким могло б бути співіснування з росією після війни? 

Нагадаємо, «Новий відлік» — незалежний дискусійний майданчик Суспільного для обговорення ключових подій сьогодення та майбутнього України. У другому сезоні команда проєкту розширила географію дискусії та масштабувала її на всю країну, запросивши до участі у токшоу представників громад із різних регіонів. Співведучою Андрія Діхтяренка стала журналістка Радіо Свобода Власта Лазур. 

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатека — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.