Суспільне покаже Чемпіонат Європи з біатлону

Суспільне покаже Чемпіонат Європи з біатлону

22 січ. 2024

З 24 по 28 січня у словацькому Брезно-Осрблі відбудеться Чемпіонат Європи-2024 з біатлону. Наживо перегони покажуть новий телеканал Суспільне Спорт, місцеві телеканали Суспільного Мовлення (Суспільне Львів, Суспільне Івано-Франківськ, Суспільне Вінниця тощо), а також  сайт Суспільне Спорт.

У програмі змагань цьогорічного Чемпіонату Європи — жіночі й чоловічі індивідуальні гонки, спринти, гонки переслідування, а також змішана естафета й одиночна змішана естафета.

Читайте також: Тематичні проєкти до Дня Соборності України на Суспільному

Графік трансляцій перегонів на платформах Суспільного:

  • індивідуальна гонка, чоловіки — 24 січня, 11:30;
  • індивідуальна гонка, жінки — 24 січня, 15:30;
  • спринт, чоловіки — 26 січня, 12:00;
  • спринт, жінки — 26 січня, 15:30;
  • гонка переслідування, чоловіки — 27 січня, 12:00;
  • гонка переслідування, жінки — 27 січня, 15:00;
  • змішана естафета — 28 січня, 11:45;
  • одиночна змішана естафета — 28 січня, 15:00.

Одразу по завершенні одиночної змішаної естафети, 28 січня о 15:50 у програмі «Суспільне Спорт: студія біатлону» з ведучою Юлією Пазенко проаналізують виступи української збірної на цьогорічному Чемпіонаті Європи.

Склад збірної України на Чемпіонат Європи у Брезно-Осрблі:

Жінки: Ірина Петренко, Анастасія Меркушина, Христина Дмитренко, Анна Кривонос, Любов Кип’яченкова, Олександра Меркушина, Олена Городна, Юлія Городна (запасна).

Чоловіки: Дмитро Підручний, Антон Дудченко, Артем Прима, Віталій Мандзин, Артем Тищенко, Тарас Лесюк, Дмитро Грущак.

Коментують біатлон на Суспільному Андрій Столярчук, Владислав Шалота, Андрій Сухецький та Ігор Астапенко.

На попередньому Чемпіонаті Європи з біатлону українські біатлоністи вибороли три медалі: Анастасія Меркушина — золото у спринті, Антон Дудченко та Юлія Джима — срібні нагороди в індивідуальних гонках.

Зазначимо, що Суспільне Мовлення є офіційним транслятором змагань IBU (International Biathlon Union) в Україні.

Ексклюзивні трансляції дивіться на телеканалі Суспільне Спорт, місцевих каналах Суспільного Мовлення та на сайті Суспільне Спорт.

Суспільне Спорт — велика мультимедійна платформа, що охоплює телеканал, сайт та соціальні мережі. Більше новин зі світу спорту читайте на сайті Суспільне Спорт.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.