Суспільне Рівне відвідали майбутні журналісти з МЕГУ

Суспільне Рівне відвідали майбутні журналісти з МЕГУ

13 лис. 2023

З роботою команди Рівненської філії Суспільного ознайомились студенти третього курсу факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука. У телерадіокомпанії відбулось одне із занять з медіавиробництва.

Про історію Суспільне Рівне, стандарти і цінності мовника, платформи, на яких розміщений контент, сучасні вимоги щодо універсальності журналістів та роботу команди над всеукраїнським інформаційним проєктом «Суспільне. Спротив» гостям розповіли продюсерка з виробництва Ольга Татаренко та менеджерка філії Людмила Хома.

«Рівненська філія Суспільного  завжди максимально близька й відкрита для своєї аудиторії. До нас часто приходять на екскурсії і школярі, і студенти. Вважаємо, що дуже важливо показувати свою роботу, ділитися основами професійної діяльності, тонкощами журналістського фаху саме із студентами, тому завжди раді своїм майбутнім колегам», — каже Людмила Хома.

Читайте також: 86% аудиторії Суспільного довіряють його новинам

З особливостями роботи на радіо та майстерністю ведення прямих ефірів майбутніх журналістів ознайомили  редактори Українського Радіо Рівне  Вадим Семяник та Ірина Данильчук

 

«Вперше потрапивши у простір філії великого Суспільного Мовлення, — відчув приємні і позитивні враження. Побачене робоче середовище журналістів дало мені змогу зрозуміти як налаштована робота регіонального мовника зсередини. Оглянувши телестудію, радіостудію, інші виробничі приміщення, зрозумів, що від злагодженої індивідуальної роботи кожного залежить якісний результат функціонування телерадіокомпанії. Підсумовуючи, зауважу, що Суспільне Рівне є представником якісної журналістики, яке дотримується професійних стандартів та несе відповідальність за власну роботу перед аудиторією», — ділиться враженнями Максим Остапець, студент 3 курсу МЕГУ.

Тонкощами роботи діджитал-підрозділу, навичками створення та адаптації контенту для цифрових платформ зі студентами поділився керівник діджитал-підрозділу Іван Марчук. Він наголосив на необхідності постійного самовдосконалення і вивчення нових технологій.

Читайте також: Микола Чернотицький: Розбудовуємо Суспільне, щоб не було «новинних пустель»

«Пізнавальною, відвертою і надзвичайно корисною видалася наша зустріч. Суспільне Рівне вкотре демонструє свою відкритість та професійність. Дуже круто, що є можливість майбутнім журналістам ознайомитися із роботою команди, котра не лише виробляє якісний продукт, а й максимально дотримується журналістських стандартів, етики. Такий приклад дозволяє студентам виокремити правильні орієнтири, щоби у майбутньому будувати якісну журналістику. І звісно самим побачити, як із середини працює мовник — це заохочує ще більше пізнавати професію», — говорить викладачка МЕГУ Анна Махно.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт і національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні. 

Оперативні та якісні новини Рівненщини — читайте на цифрових платформах Суспільного у Рівному: