Різдво 6-7 січня на Суспільному

Різдво 6-7 січня на Суспільному

6 січ. 2023

6 та 7 січня з нагоди Різдва Христового Суспільне Мовлення підготувало низку тематичних проєктів на своїх платформах. Це трансляція Богослужінь, зокрема історичної Божественної літургії Православної церкви України в Києво-Печерській лаврі; різдвяні концерти та сімейні фільми, телеверсія нової української опери «Катерина» за мотивами однойменного твору Тараса Шевченка. 

На радіослухачів чекатимуть різдвяні радіодрами та українська поезія, а на користувачів цифрових платформ — велика фотоісторія про військових капеланів та інтерв’ю з митрополитом Борисом Ґудзяком, який проживає у США, але з 24 лютого неодноразово відвідував Україну, обстоюючи українські позиції серед міжнародної спільноти.

Читайте також: Впродовж січня «Щедрик проти “русского міра”» покажуть у регіонах України

  • 7 січня

Місцеві телеканали Суспільного Мовлення транслюватимуть цими вихідними богослужіння з храмів у Чернівцях та Києві, оперну виставу за мотивами твору Тараса Шевченка та продовжать показувати відеоісторії про головні ялинки України. 

О 7:00 місцеві канали Суспільного покажуть Різдвяну утреню та Архиєрейську Божественну Літургію Української греко-католицької церкви в Патріаршому соборі Воскресіння Христового.

Об 11:00 дивіться на місцевих телеканалах Богослужіння з Собору Різдва Христового ПЦУ у Чернівцях. Над трансляцією наживо звідти працюватиме регіональна команда Суспільного, зокрема Суспільне Чернівці.

О 20:00 дивіться в телеефірі місцевих каналів Суспільного Мовлення телеверсію нової української опери «Катерина» Олександра Родіна за мотивами однойменного твору Тараса Шевченка, над якою працювала регіональна команда Суспільного та Суспільне Одеса.

Читайте також: Нова українська опера «Катерина» — на Суспільному

«Катерина» — унікальна, сучасна оперна вистава, де поєднано символізм й переміщення у часі, традиції, обряди й містику. Це сучасне режисерське рішення із понад сотнею виконавців одночасно на сцені та майже тисячею ексклюзивних костюмів, а також — автентичних музичних інструментів, виготовлених на спеціальне замовлення. Музика та лібрето в опері — від сучасного українського митця, композитора Олександра Родіна. Головну роль Катерини зіграла Юлія Терещук, а москаля Івана — Олександр Прокопович. 

Окрім цього, команда місцевих каналів продовжує розповідати телеглядачам про головні ялинки міст України. Упродовж свят між головними програмами виходять відео з історіями про новорічні дерева, які прикрасили локації у різних регіонах країни.

Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали ПершийСуспільне Культура, супутниковий телеканал Суспільне Новини й радіостанції Українське РадіоРадіо ПроміньРадіо Культура, а також 24 місцеві мовники. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.