Другий сезон #Звітів_наживо стартує в ефірі UA: РІВНЕ

Другий сезон #Звітів_наживо стартує в ефірі UA: РІВНЕ

27 лют. 2019

З 28 лютого розпочинається новий сезон програми звітування місцевої влади в ефірі філій Суспільного — #Звіти_наживо. Це загальнонаціональний проект UA: Суспільне мовлення і Громадського руху ЧЕСНО. Головними завданнями проекту є аналіз діяльності місцевої влади.

Тема обговорення  в прямому ефірі телеканалу  UA: РІВНЕ - підсумки діяльності обласної прокуратури за минулий  і початок 2019 року та стан розгляду резонансних справ.

Звітуватиме – старший радник юстиції, начальник управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Рівненської області Юрій Дмитрієв.Поставити своє запитання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Дмитрієва. 

Проект було запущено у березні 2018 року. У новому сезоні у 2019 році заплановано 11 прямоефірних випусків на 23 регіональних телеканалах, загалом — 253 програми. Цього року програма в ефір виходитиме з новим графічним оформленням, по четвергам.  Філії визначатимуть тему програми та спікера звіту, орієнтуючись на інформаційний запит регіону.

“Цього року ми оновили #Звіти_наживо, врахувавши досвід роботи усіх регіональних команд. У кожній філії окремо вирішуватимуть, яка тема для мешканців області цього місяця найбільш актуальна. Особливу увагу плануємо приділити правоохоронним органам. Також у програми змінилася графіка — вона стала більш сучасною і лаконічною. Ми бачимо у цьому проекті великих потенціал: такі звіти мають стати вагомим інструментом регулярного контролю місцевої влади, налагодження діалогу громадян із чиновниками ”, — каже генпродюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей.

Разом з гостями та експертами журналісти Суспільного шукатимуть відповіді на питання, що турбують мешканців краю: куди витрачаються кошти з місцевих бюджетів або наскільки відкритими є суди, митниці, прокуратури, тощо.