Продюсером Суспільного у Рівному став Сергій Татаренко

Продюсером Суспільного у Рівному став Сергій Татаренко

10 гру. 2021

Завершився відкритий конкурс на посаду продюсера  Рівненської філії Суспільного. Згідно з результатами, переможцем відбору став Сергій Татаренко.

Сергій Татаренко із 10 серпня виконував обов’язки продюсера Суспільне Рівне і відповідав за творчий напрям роботи філії. Раніше — працював лінійним продюсером телеканалу UA: РІВНЕ.

«Найскладнішим, напевно, було відійти від новин, яким я присвятив велику частину свого професійного життя. З іншого боку, нові завдання — це шанс проявити якісь свої інші чесноти. Людина повинна рухатися, повинна бути відкритою до змін та викликів. Вірю, що зможу зробити Суспільне Рівне кращим. Хоча воно й нині гідно виглядає серед місцевих медіа», — говорить Сергій Татаренко.

Загалом, на плановому конкурсі восени цього року у 10 регіонах обрали продюсерів, у 7 — менеджерів філій. Невдовзі відбудеться конкурс на посади продюсерів Суспільне Волинь, Суспільне Житомир, Суспільне Поділля, Суспільне Тернопіль, Суспільне Черкаси.

«Конкурси керівників філій дають нам можливість сканувати ринок медіа фахівців в регіонах. На жаль, в деяких областях знайти медіаменеджерів вкрай складно, саме тому до наступної хвилі конкурсів ми плануємо широку інформаційну компанію з роз’ясненнями, що означає працювати на Суспільному», — розповіла генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей.

Нагадаємо, на Суспільному керівників регіональних філій не призначають, а обирають шляхом відкритого й незалежного конкурсу. Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі, що відповідають кваліфікаційним вимогам. Функції адміністративного й творчого управління повністю поділено, відтак керівник творчого напряму роботи філії — продюсер, а всіма адміністративними та господарськими питаннями керує менеджер.

Конкурс відбувається у два етапи: спочатку департамент кадрового адміністрування Суспільного мовника відбирають претендентів за поданими документами, а далі конкурсна комісія, до якої входять члени та голова правління Суспільного, проводять співбесіди з кандидатами.

UA: РІВНЕ, Українське радіо Рівне разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.

Дивіться телеканал UA: РІВНЕ в ефірі і онлайн на сайті філії.

Оперативні новини Рівненщини — читайте на цифрових платформах Суспільного: