«День Гідності» — команда Суспільного готує міжрегіональний спецефір

«День Гідності» — команда Суспільного готує міжрегіональний спецефір

19 лис. 2021

У неділю, 21 листопада, на регіональних телеканалах Суспільного вийде прямоефірний спецпроєкт «День Гідності», який готують команди мовника у всіх регіонах. Початок — о 16:30.

«Хочеться, щоб спеціальний ефір об’єднав наших глядачів та занурив у мандрівку спогадами учасників Євромайдану. Глядачі побачать 22 включення з головних площ, меморіалів Небесній сотні та інших місць, які назавжди увійшли в історію Революції Гідності у вашому місті. Сподіваюсь, розмаїтий досвід учасників ефіру нагадає нам всім, наскільки Революція Гідності стала важливою подією в житті кожного українця», — розповіла головна редакторка спеціального проєкту Ірина Цибух.

Читайте також: Cпецефіри Суспільне Рівне до Дня Гідності і Свободи

Кореспонденти Суспільного включатимуться у прямий ефір з локацій, пов’язаних з Революцією Гідності: зі скверів та площ, де розгорталися події у 2013–2014 роках, місць, де стояли блок-пости, та храмів, де збирали волонтерську допомогу для учасників Майданів. Ведучим спецпроєкту в київській студії буде Олександр Єльцов, а з Майдану Незалежності в ефір вмикатиметься Світлана Стеценко. Головний режисер проєкту — Сергій Жулін.

Журналіст Суспільне Рівне Роман Свирида зустрінеться зі своїм колегою, кореспондентом служби інформації Суспільного й активним учасником Революції Гідності Максимом Коломисом у Рівненському сквері, поблизу колишньої бази спецпідрозділу «Беркут», де у 2014 році відбулося протистояння силовиків із протестувальниками.

«У момент загострення протистояння в Києві ми у Рівному вирішили не давати можливості беркутівцям та військовим виїхати зі своїх баз на столицю. Військові від своїх намірів відмовилися відразу, а от беркутівці стали стіною. Лінія між протестувальниками й беркутівцями була напруженою, поки люди були у меншості. Готові до всього протестувальники почали обдзвонювати рідних, друзів, знайомих і кликати на допомогу. І коли протестувальники чисельно переважили, почались перемовини з беркутівцями, які повідомили про відмову від поїздки до столиці. Крім того, нам з друзями доводилося стояти на різних блок-постах і вдень і вночі», — згадує учасник Революції Гідності, журналіст Суспільне Рівне Максим Коломис.

Телеканал UA: РІВНЕ, Українське радіо Рівне разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення. Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.

Оперативні новини Рівненщини — читайте на цифрових платформах Суспільного: