«Біологічна небезпека»: на UA: РІВНЕ - третя серія розслідувань «Під прицілом» від розслідувачів із Сум

«Біологічна небезпека»: на UA: РІВНЕ - третя серія розслідувань «Під прицілом» від розслідувачів із Сум

23 чер. 2021

26 червня о 19:45 на телеканалі UA: РІВНЕ вийде третя серія програми журналістських розслідувань «Під прицілом» від розслідувачів із Сум.

Читайте також: «Кисневий голод на Рівненщині: хто винен»: на UA: РІВНЕ — другий фільм від команди рівненських розслідувачів

Тема третьої серії нового сезону проєкту «Під прицілом» — несанкціоноване звалище медичних відходів, виявлене у Сумах.

«Журналісти-розслідувачі провели величезну роботу. Відстежували звідки завозять, де складають і як саме «утилізують» (насправді спалюють просто неба) ці небезпечні відходи. Саме журналісти викликали на місце подій поліцію і всі причетні служби. Завдяки роботі команди «Під прицілом» інформація набула широкого розголосу. Тепер справа за правоохоронцями», — розповідає продюсерка UA: СУМИ Оксана Кириленко.

 

«У зв`язку з пандемією в рази збільшилась кількість медичних відходів, частина з яких є небезпечними. Це голки, шприци, пробірки, тести. Їх можна зберігати лише в обладнаних для цього місцях, перевозити тільки за наявності ліцензії, а утилізувати лише у спеціальних установках», — говорить авторка програми Олена Адаменко.

Сумський проєкт «Під прицілом» став одним із шести, які були відібрані для реалізації на конкурсі «Створюй із Суспільним. Розслідування». У конкурсі брала участь досвідчена команда, яка добре зарекомендувала себе у співпраці з Суспільним два сезони поспіль.

UA: РІВНЕ, UA: Українське радіо Рівне разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь, UA: Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — UA: Суспільне мовлення.


Оперативні новини про регіон — на сайті suspilne.media та на сторінках Суспільного у соцмережах.